(P)Rehabilitace zad


(P)Rehabilitace zad

Trpíte nepříjemnými bolestmi zad či jste prodělali zranění určitého segmentu páteře? Cítíte bolesti při zvedání zátěže či se naopak bojíte možného zranění při Vašem náročném sportovním tréninku? Navštěvujete doktory či rehabilitační centra a již jste ztratili důvěru či jste bez skutečného výsledku?

Pracuji dle vlastního systému FSU( www.functionalspine.cz ) , což je integrovaný nápravný a preventivní systém, který progresivně kombinuje existující efektivní metody společně se silovým tréninkem. Dle tohoto systému jsem se dopracoval k velice dobrých výsledkům v rehabilitaci a prehabilitaci bolestí/ zranění zad. Základem je vždy přesná diagnostika, posouzení problému a jejich souvislostí. Současně také spolupráce s dalšími experty, fyzioterapeuty, neurology atd…

Na rozdíl od mnohafsu1a ambulancí a rehabilitačních center na Vás nemáme jen omezený čas a nejde nám jen o odstranění bolesti. Chceme na Vás mít tolik času, abychom vše dokázali kvalitně posoudit a rozpoznat a naším cílem je taková funkční změna pohybového aparátu, která je založena na zlepšení pohybových vzorů, potřebné mobilitě a síle. Jedině tyto změny mohou být skutečné a udržitelné!

 

1 lekce ( cca 45 – 70min) / 900kč

10 lekcí       8000kč

Individuální komplexní funkční diagnostika pohybového aparátu  1500kč *

* Ke každé komplexní funkční diagnostice je vyhotoven výstup z diagnostiky a nápravný trénink. Vše je zasláno na email/ kontakt klienta.